Дрогобицька районна державна адміністрація щиро здоровить працівників служб ДСНС з Днем рятівника!
Ця професія справедливо належить до найблагородніших та найвідповідальніших, адже вона пов’язана з безпекою життя та здоров’я людей. Щиро дякуємо усім рятівникам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти лихові.
Нехай Господь Бог оберігає усіх нас від негараздів та небезпек! Добра Вам, здоров’я, миру, спокійних буднів і радісних свят, родинної злагоди!
З повагою
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій СКОРОПАД













