У вівторок, 12 жовтня, проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому було заслухано керівників підприємств та організацій Дрогобицького району, середній розмір заробітної плати яких нижчий від мінімальної.
Голова підприємців району Осип Буга доповів про ситуацію, яка є на сьогоднішній день.
Також на засіданні заслухано керівників чотирьох суб’єктів підприємницької діяльності Дрогобицького району. За результатами засідання керівників зобов’язано у найкоротші терміни забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому підняти її рівень згідно вимог чинного законодавства.
Також перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад дав доручення Дрогобицькій ОДПІ, вивчити питання щодо правильності заповнення податкової звітності, згідно штатної чисельності сумісників, та доповісти на черговому засіданні робочої групи.













