» Соціальний захист населення » В районі вшанували ювілярів

В районі вшанували ювілярів

Автор: admin1 от 27-01-2017, 12:40
 (голосів: 0)

В районі вшанували ювілярівВ  січні в Дрогобицькому районі святкували свої ювілеї одинокі громадяни, серед них 80-річний ювілей - Андруневич Єфросинія Степанівна з села Смільна, Шулак Розалія Степанівна смт. Меденичі, 85-річний ювілей - Майницька Тетяна Семенівна с.Дорожів, Цивунін Ольга Миколаївна с. Вороблевичі, Шишка Стефанія Йосифівна с. Снятинка.

Соціальні робітники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з працівниками органів місцевого самоврядування та дітьми-волонтерами намагалися створити людям маленьке свято.

Скромні букети квітів серед зими та солодощі викликали в жінок сльози на очах, адже такі свята у них бувають не так часто.

 

В районі вшанували ювілярів
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua