» Соціальний захист населення » Громадяни мають законне право використати залишок субсидії у наступному місяці

Громадяни мають законне право використати залишок субсидії у наступному місяці

Автор: admin2 от 3-03-2017, 14:04
 (голосів: 0)

Громадяни мають законне право використати  залишок субсидії у наступному місяціУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що громадяни мають законне право використати залишок субсидії у наступному місяці. Тобто, громадяни, які отримали знижку на оплату комунальних послуг (субсидію), мають право використати залишок у наступному місяці, у разі якщо у поточному місяці фактично спожили менше, ніж встановлено соціальним нормативом.

Надавач послуг зобов’язаний відображати розмір субсидії чи переплату у платіжках.

Ця норма передбачена чинним законодавством, тобто постановою Кабінету Міністрів України № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua