Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що громадяни мають законне право використати залишок субсидії у наступному місяці. Тобто, громадяни, які отримали знижку на оплату комунальних послуг (субсидію), мають право використати залишок у наступному місяці, у разі якщо у поточному місяці фактично спожили менше, ніж встановлено соціальним нормативом.
Надавач послуг зобов’язаний відображати розмір субсидії чи переплату у платіжках.
Ця норма передбачена чинним законодавством, тобто постановою Кабінету Міністрів України № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.













