» Соціальний захист населення » Про виплату щомісячної адресної допомоги тимчасово переселеним сім’ям

Про виплату щомісячної адресної допомоги тимчасово переселеним сім’ям

Автор: admin2 от 22-03-2017, 10:39

Про виплату щомісячної адресної допомоги тимчасово переселеним сім’ямУправління праці та соціального захисту населення РДА повідомляє про те, що 22 сім’ям тимчасово переселеним з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО виплачена адресна допомога за березень 2017 року на загальну суму 32 358 грн. для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату ЖКП.

Всього з початку року виплачено адресної допомоги 22 пересеселеним сім’ям на суму 91 337 грн.

Розмір допомоги визначено, виходячи з суми 442 грн. - для працездатних осіб та 884 грн. - для дітей та пенсіонерів, 1 074 грн. – для інвалідів .

Виплата даної допомоги проведена шляхом зарахування коштів на особовий рахунок одержувачів через відділення ощадного банку.