» Соціальний захист населення » Працівники соціальних служб надавали консультації жителям Грушова

Працівники соціальних служб надавали консультації жителям Грушова

Автор: admin2 от 11-04-2017, 12:23

Працівники соціальних служб надавали консультації жителям ГрушоваДрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжив роботу виїзного «Мобільного соціального офісу». Відбувся виїзд в с.Грушів. Відповіді на запитання громадян надали начальник відділу автоматичної обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог та соціальних виплат управління праці та соціального захисту Ірина Мацан, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України Надія Ляшовська та завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Галина Вовк.

Запитання громадян стосувалися терміну дії субсидій на опалювальний період; призначення пенсії інвалідам; пільг Інвалідам І та ІІ групи; взяття на обслуговування одиноких громадян та одиноких інвалідів відділеннями територіального центру.