» Соціальний захист населення » У терцентрі почалися осінньо - польові роботи

У терцентрі почалися осінньо - польові роботи

Автор: admin2 от 13-09-2017, 09:21
 (голосів: 0)

У терцентрі почалися осінньо - польові роботиСоціальні робітники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) допомагають літнім людям готуватися до зимового періоду. В розпалі осінньо-польові роботи на земельних ділянках підопічних, де збирають овочі та фрукти, готують консервацію. В гірській частині району соціальні робітники допомагають у заготівлі та порубці дров на зиму. До цієї роботи залучені також волонтери.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua