З 1 січня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування», нові соціальні норми для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках) такі:
- для житлових приміщень (будинків), крім тих, що зазначені нижче - 70 кВт•г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 190 кВт•г на місяць;
- для житлових приміщень (будинків), не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт•г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 220 кВт•г на місяць;
- для житлових приміщень (будинків), обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт•г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 250 кВт•г на місяць.













