» Соціальний захист населення » В селах району, на могилах новітніх героїв України, відбуваються громадські панахиди

Автор: admin1 от 11-10-2018, 15:01

В селах району, на могилах новітніх героїв України, відбуваються громадські панахидиНапередодні  великого свята Покрови Пресвятої Богородиці та відзначення Дня захистника України  працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з капеланами Самбірсько – Дрогобицької Єпархії УГКЦ, представниками Дрогобицько - Бориславського військомату, органами місцевого самоврядування, учасниками АТО, волонтерами та всіма небайдужими громадянами району взяли участь у громадських панахидах на могилах героїв, що загинули на сході нашої країни.

Запаливши лампадки та поклавши квіти на могили воїнів, спільною молитвою вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя  за волю та незалежність нашої  держави.