» Соціальний захист населення » На Дрогобиччині привітали поважних ювілярів

На Дрогобиччині привітали поважних ювілярів

Автор: admin1 от 21-01-2014, 10:10
 (голосів: 2)

На Дрогобиччині привітали поважних ювілярівСічень місяць на Дрогобиччині був щедрий не тільки на колядки та щедрівки, але і на ювілейні дати. Так в Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) семеро одиноких людей відзначили 80 та 90-річні уродини. Соціальні робітники разом з сільськими головами, представниками органів місцевого самоврядування та дітьми - волонтерами привітали їх, вручили квіти й подарунки та побажали всяких гараздів. В місцевих храмах були відслужені служби Божі за здоров’я одиноких. Так ювілеї відзначили  Торська Степанія Михайлівна та Бориняк Марія Миколаївна з села Унятичі, Кінаш Ярослава Федорівна з Доброгостова, Осередчук Михайло Петрович з села Довге, Магур Розалія Георгіївна з села Дережичі, Табачинська Анастасія Василівна з Михайлевич та Чапля Ганна Михайлівна з села Нагуєвичі. Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді буває достатньо, щоб в такому віці відчувати себе потрібною.

 

 

На Дрогобиччині привітали поважних ювілярів

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua