» Соціальний захист населення » В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьми

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьми

Автор: admin1 от 12-02-2019, 15:20

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьмиСьогодні, 12 лютого, відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Дрогобицькій райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Володимир Ханас. Участь у засіданні взяли представники поліції, медицини, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, керівники соціальних служб міст Дрогобича та Борислава.

Основним питанням, що розглядалося на засіданні було обговорення ситуації, що склалася в сім’ї А., яка на даний час проживає у БФ «Наша хата». По даному питанню було прийняте рішення підготувати документи для надання А. статусу постраждалої від торгівлі людьми.

Учасники засідання також розглянули питання про доцільність взяття під соціальний супровід сім’ю Ч., яка проживає в селі Нагуєвичі.

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьмиЧлени Координаційної ради обговорили зміни, внесені в законодавчих актах щодо домашнього насильства, зокрема Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» виділяються такі заходи щодо протидії домашньому насильству: терміновий заборонний припис стосовно кривдника; обмежувальний припис стосовно кривдника; взяття на профілактичний облік кривдника та проведення з ним профілактичної роботи; направлення кривдника на проходження програми для кривдників. Законом вносяться зміни до ст. 173-2 КУпАП, згідно з якою передбачається, що за вчинення домашнього насильства… передбачається накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до семи діб. А за ті самі дії, вчинені особою повторно (протягом року) накладається штраф від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або застосовуються громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

На завершення Координаційна рада затвердила план роботи на 2019 рік.

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьми