Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за січень 2019 року поданий ГУ ДФС у Львівській області.
На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру.
Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заниженої заробітної плати найманим працівникам. Підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.
Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба повторно озвучив основні цілі і завдання, які стоять перед органами виконавчої влади на 2019 рік щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення в районі.
Було дано завдання членам робочої групи проводити і надалі інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо легалізації та детінізації заробітної плати серед населення району.













