» Соціальний захист населення » Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Автор: admin1 от 17-04-2019, 12:44
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної платиСьогодні, 17 квітня, у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату на рівні 4173-5500 грн.

Проведено роз’яснювальні заходи щодо необхідності виплати заробітної плати відповідно до норм трудового законодавства та офіційного працевлаштування найманих працівників.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua