Сьогодні, 17 квітня, у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату на рівні 4173-5500 грн.
Проведено роз’яснювальні заходи щодо необхідності виплати заробітної плати відповідно до норм трудового законодавства та офіційного працевлаштування найманих працівників.
Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.













