Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.
Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.
Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”.
“Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили та час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати”.
За особистою заявою пільговика, пільги можуть надаватись у готівковій формі з місяця , що настає за місяцем подання такої заяви в управління праці та соціального захисту, у якій зазначаються реквізити поточного рахунку, відкритого в АТ «Ощадбанк».
При цьому пільговики яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги (газ, світло, вода) з урахуванням суми пільги виплаченої їм готівкою.













