Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Засідання було проведене за участю головних державних інспекторів головного управління Держпраці у Львівській області Святослава Гелетія та Ольги Сироїжко. Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою - питання дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.
Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за січень 2020 року, поданого ГУ ДФС у Львівській області. На засідання були запрошені
представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру 4723.0 грн. Заслухано пояснення та шляхи виходу з ситуації. Суб'єкти господарювання попереджені про відповідальність, яку вони несуть за виплату заробітної плати, нижчої від мінімального рівня, та що внаслідок цього втрачають їхні наймані працівники.













