» Соціальний захист населення » Реабілітація дітей з інвалідністю у 2021 році

Реабілітація дітей з інвалідністю у 2021 році

Автор: admin2 от 14-04-2021, 17:11

Реабілітація дітей з інвалідністю у 2021 роціВідповідно до Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Реабілітація дітей з інвалідністю» від 27  березня 2019 р. № 309 діти з інвалідністю мають право за місцем реєстрації, звернутися до управління праці та соціального захисту населення із заявою про направлення дитини до відповідної реабілітаційної установи разом з копіями документів:

• паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження,  та/або іншого документа, що посвідчує особу  дитини;

• індивідуальної програми реабілітації (надалі – ІПР), що видана ЛКК лікувально-профілактичного закладу із зазначенням необхідності проходження  реабілітації у відповідному закладі;

• виписка з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/о);

• паспорта громадянина України законного представника дитини з інвалідністю.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою  відповідно до ІПР, у якій зазначається обсяг та строки їх проведення.

УВАГА!!! Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до  ІПР за більшістю основних категорій життєдіяльності  має обмеження, а саме:

•  І або ІІ ступенів – 16 тис. грн,

• ІІІ ступеня –25 тис. грн.

Звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА

м. Дрогобич вул 22 січня, 41

Каб. № 1 За тел.. (244) 3 89 71

Щомісячно до 15 числа на офіційний сайт райдержадміністрації буде подаватися  інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг без зазначення персональних даних.

na-sayt-do-15-chisla-po-309.docx [ b] (завантажень: 11)