» Соціальний захист населення » В районі виплачена щомісячна адресна допомога переселеним сім’ям

В районі виплачена щомісячна адресна допомога переселеним сім’ям

Автор: admin2 от 17-12-2014, 10:57

В районі виплачена щомісячна адресна допомога переселеним сім’ямУправління праці та соціального захисту населення РДА повідомляє про те, що у грудні 2014 року 30 сім’ям, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, виплачена щомісячна адресна допомога на загальну суму 37 026,82 грн. для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату ЖКП.

Розмір допомоги визначено, виходячи з суми 442 грн.- для працездатних осіб та 884 грн.- для дітей, інвалідів та пенсіонерів ( але не більше 2 400 грн. на сім’ю). Виплата даної допомоги проведена шляхом зарахування коштів на особовий рахунок одержувачів.

Всього з жовтня до грудня 2014 року виплачено адресну допомогу 30-ти переселеним сім’ям на загальну суму 79,5 тис. грн..