Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що Законом України від 15 січня 2015 року № 120- VIII внесено зміни до Порядку призначення допомоги при народженні дитини.
Для призначення даної допомоги в управління подає заяву один з батьків дитини, з яким постійно проживає дитина за формою, встановленою Мінсоцполітики. До заяви додаються необхідні документи (копія паспорта, копія свідоцтва про народження дитини, довідка про склад сім'ї та інші).
Крім цього, законом визначено, що особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 грн. у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.













