» Соціальний захист населення » До відома тимчасово переміщених осіб

До відома тимчасово переміщених осіб

Автор: admin2 от 17-02-2015, 15:11

До відома тимчасово переміщених осібУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2015 року № 34 внесено зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги та Порядку ведення обліку тимчасово переселених осіб.

Надання щомісячної адресної допомоги управлінням здійснюється особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції або змушені були покинути своє постійне місце проживання в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, і перемістилися в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції або змушені були покинути своє постійне місце проживання в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, і перемістилися в населені пункти , на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.