» Соціальний захист населення » Про використання субвенції з державного бюджету до районного бюджету

Про використання субвенції з державного бюджету до районного бюджету

Автор: admin2 от 14-05-2015, 09:11
 (голосів: 0)

Про використання субвенції  з державного бюджету до районного бюджетуУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької районної державної адміністрації інформує, що станом на 13.05.2015 року забезпечено виплату всіх видів соціальних допомог, пільг, субсидій та компенсацій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 18 435 одержувачам на загальну суму 53 237,3 тис. грн.:

- виплачено державні соціальні допомоги 6 947 одержувачам на суму 47 920,8 тис. грн.

- відшкодовано підприємствам – надавачам послуг за фактично надані пільги 10 334 пільговикам району на суму 2 840,1 тис. грн.;

- відшкодовано підприємствам – надавачам послуг за призначені житлові субсидії та компенсації 1 154 одержувачам на суму 2 476,4 тис, грн..

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua