» Соціальний захист населення » Нове в законодавстві щодо надання житлових субсидій

Нове в законодавстві щодо надання житлових субсидій

Автор: admin2 от 31-07-2015, 16:07

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України № 487 від 25.03.2015 р. , яка набрала чинності 28.07.2015р. визначено, що у разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яку управлінням праці та соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців/виробників житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.”.

Тобто, громадяни будуть зацікавленні економно споживати електроносії, оформивши житлову субсидію.

Зазначені зміни набрали чинності з 21 липня 2015 року.