Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність , деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014р. № 76-VIII з 1 червня 2015 року скасовано право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.
Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань , членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів III групи та інших.
Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р. № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» і від 16.08.1994р № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354» передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті, загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.
Таким чином, особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року можуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди.













