» Соціальний захист населення » Про пільги для працівників міліції

Про пільги для працівників міліції

Автор: admin2 от 23-11-2015, 12:00
 (голосів: 0)

Про пільги для працівників міліції Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з 07 листопада 2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію».

Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із Законом України «Про міліцію» (звільнені зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні з 07.11.2015 втратили право на пільги.

Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua