Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25.11.2015р. № 747/0/5-15 внесено зміни до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, зокрема при відсутності копії витягу із наказу командира військової частини про виключення зі списків особового складу частини для призначення даної допомоги можна подавати копію військового квитка, де є запис про звільнення із служби.
Виплата даної допомоги буде здійснюватись за рахунок коштів обласного бюджету шляхом зарахування коштів на особовий рахунок.
Станом на 01.12.2015р. 140 осіб включено у список для виплати у грудні, ще 23 особи подали документи, які будуть включено у грудневі списки.
Розмір допомоги - 3,0 тис.грн. кожному.
Прийом документів для надання одноразової допомоги демобілізованих воїнів АТО здійснюється щоденно в кабінеті № 3 управління.













