» Соціальний захист населення » Понад 390 тисяч родин отримують житлову субсидію

Понад 390 тисяч родин отримують житлову субсидію

Автор: admin2 от 21-04-2016, 16:42

Понад 390 тисяч родин отримують житлову субсидіюУ Львівській області житлову субсидію на цей час отримують понад 393 тисячі сімей. Додатково на опрацюванні перебуває ще 3 750 заяв та декларацій. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

"Середній розмір призначеної субсидії у квітні цього року становить 1622 гривень, - розповів директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк. - Середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві, яким призначено субсидію, становить 1804 гривні. Житловою субсидією в області охоплено понад мільйон громадян".

В цілому житлові субсидії призначені 98,9% сім’ям, які звернулись за цією допомогою. Найвищі показники призначення у Дрогобицькому районі (100%), Турківському районі (100%), Сокальському районі (100%), найменші – у м. Львові (96,9).