Комісія у складі Директора Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Оксаною Тринчук, заввіділенням соціальної допомоги вдома Наталі Дем’яновської, зав відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Мар’яни Ковальчук та медсестри відділення соціально – побутової адаптації здійснила виїзди в села району з метою перевірки роботи соціальних робітників. Відвідавши домівки самотніх та побесідувавши з ними встановлено, що соціальними робітниками сіл Дрогобицького району пророблена відповідна робота до Великодніх свят, а зараз продовжуються весняно – польові роботи. Приведено в порядок після зими домівки та подвір’я ( внутрішні побілки, генеральне прибирання, побілка дерев, упорядкування клумб, насадження кущів та квітів). Крім цього ведеться і щоденна робота відповідно до потреб та побажань підопічних. Соціальними робітниками також проводиться відвідування демобілізованих учасників АТО, що проживають в їхніх населених пунктах, вивчають потреби та оформляють відповідні соціальні паспорти. Скарг та нарікань щодо роботи соціальних робітників не виявлено.













