» Молодіжна політика » 1 млн 300 тис гривень – на заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді області

Автор: admin1 от 19-02-2018, 15:44

1 млн 300 тис гривень – на заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді областіВідповідно до календарного плану, Міністерство молоді та спорту України передбачило фінансування на заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.
Відтак, цьогоріч на Львівську область передбачили кошти у сумі 1 мільйон 300 тисяч гривень.
Цей фінансовий ресурс, зокрема, скерують на реалізацію Всеукраїнського табіру «Джура» – «Український кордон», а також Молодіжного фестивалю «Зашків».
Окрім того, відповідно до Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки у цьому році передбачили фінансування трьох заходів на теренах Львівської області: Всеукраїнський форум Української академії лідерства, Молодіжну модель ООН, Всеукраїнську зустріч молодіжних центрів. Сума коштів - 652 тисячі гривень.