» Молодіжна політика » Впродовж липня заходи неформальної освіти в області об’єднали понад 800 учасників

Автор: admin1 от 20-08-2018, 12:07

Впродовж липня заходи неформальної освіти в області об’єднали понад 800 учасниківУпродовж липня для молоді районів Львівщини організували понад 30 заходів неформальної освіти, це тренінги, семінари та лекції у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.
Серед лідерів щодо кількості проведених заходів неформальної освіти – Пустомитівський, Городоцький, Яворівський райони.
“Понад 800 учасників у липні залучили до різноманітних тренінгів, лекцій щодо вміння вести переговори та ораторського мистецтва, здорового способу життя, основ підприємництва, проектного менеджменту, журналістики, створення молодіжної громадської організації тощо”, – зазначила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.
Також як розповіла Ольга Березюк, молодь залучають до профорієнтаційних екскурсій на підприємства, щоб молоді люди здобули практичні знання і у майбутньому їм було легше визначитись з фахом.
Варто зазначити, що заходи неформальної освіти для молоді проводитимуть і надалі – щомісячно в кожному районі.