» Молодіжна політика » Сьогодні на Дрогобиччині відбувся тренінг «Ідея змінює країну»

Сьогодні на Дрогобиччині відбувся тренінг «Ідея змінює країну»

Автор: admin1 от 15-11-2018, 12:50

Сьогодні на Дрогобиччині відбувся тренінг «Ідея змінює країну» Відповідно до плану заходів відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики на 2018 рік та Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, протягом осені в області проводиться цикл тренінгів «Ідея змінює країну». От і сьогодні, 15 листопада, в Дрогобицькому районному народному домі відбувся черговий тренінг обласного молодіжного проекту «Ідея змінює країну».

Тренери, провідний спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської ОДА Ірина Полєтуха та волонтерка Корпусу Миру Кетрін Фітц, у неформальному спілкуванні провели цікаві бесіди, на яких учнівська молодь району не лише розповідали про «родзинки» своїх населених пунктів, але й пропонували різноманітні ідеї. Троє переможців проекту отримають фінансування на її реалізацію.

Мета даних заходів у районах та містах області - активізувати молодих людей Львівщини, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами та тренерами виступають лідери обласних громадських організацій, керівники відповідних підрозділів.

Нагадаємо, організаторами проекту є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Український Католицький Університет, ЛОО «Спілка української молоді в Україні» та Львівський обласний молодіжний центр.

Сьогодні на Дрогобиччині відбувся тренінг «Ідея змінює країну»