» Молодіжна політика » Обласний учнівський парламент запрошує на Молодіжний форум

Обласний учнівський парламент запрошує на Молодіжний форум

Автор: admin2 от 5-04-2019, 11:19

Обласний учнівський парламент запрошує на Молодіжний форум6 - 7 квітня 2019 року у Львові відбудеться Молодіжний форум #StudyDo, який організовує Львівський обласний учнівський парламент за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Форум спрямований на саморозвиток та самовдосконалення молоді Львова та Львівської області. Програмою передбачено різноманітні лекції у сферах мотивації та Soft Skills. Також на території проведення заходу відбуватиметься Базар Ідей, де учасники зможуть ознайомитись із діяльністю громадських організацій Львівщини та долучитись до них. Враховуючи вищезазначене, просимо проінформувати та поширити інформацію серед зацікавлених осіб: учнів, студентів, аспірантів, випускників вищих навчальних закладів, в тому числі представників учнівського самоврядування вашого району, міста, об’єднаної територіальної громади.

Більш детальна інформація про Форум #StudyDo за посиланням: https://www.facebook.com/events/2141215472765760/ Проект став переможним на конкурсі молодіжних проектів та отримав фінансування з Обласної програми "Молодь Львівщини" 2016-2020 роки. Цей проект планується зробити щорічним традиційним заходом Парламенту, який в свою чергу буде активною платформою для комунікації молодих та амбітних. Контактна особа від організаторів: Соломія Чайка, тел.: 0631832058; від департаменту: Софія Курман, 0685121268.