27-28 червня у гміні Любачів проводився туристичний форум, у якому взяли участь представники Львівщини, зокрема Оксана Погорілко – заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації, начальник управління туризму та курортів, та Дрогобиччини – голова Асоціації розвитку курорту «Східниця» Олег Дорош та головний спеціаліст відділу культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації Надія Козар.
Під час семінару, який проводився у рамках форуму, обговорювалися питання кулінарного туризму, агротуризму, співпраця із лісовими господарствами, аналіз роботи музеїв, їх реформування. Велися розмови щодо написання наступних міжнародних проектів та можливості проведення спільних туристичних та культурних заходів.













