» Туризм » Туристичний форум у Польщі відвідала делегація з Дрогобиччини

Туристичний форум у Польщі відвідала делегація з Дрогобиччини

Автор: admin1 от 2-07-2015, 09:45
 (голосів: 0)

Туристичний форум у Польщі відвідала делегація з Дрогобиччини27-28 червня у гміні Любачів проводився туристичний форум, у якому взяли участь представники Львівщини, зокрема Оксана Погорілко – заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації, начальник управління туризму та курортів, та Дрогобиччини – голова Асоціації розвитку курорту «Східниця» Олег Дорош та головний спеціаліст відділу культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації Надія Козар.

Під час семінару, який проводився у рамках форуму, обговорювалися питання кулінарного туризму, агротуризму, співпраця із лісовими господарствами, аналіз роботи музеїв, їх реформування. Велися розмови щодо написання наступних міжнародних проектів та можливості проведення спільних туристичних та культурних заходів.

Туристичний форум у Польщі відвідала делегація з Дрогобиччини

Туристичний форум у Польщі відвідала делегація з Дрогобиччини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua