» Понад 8 млн на водопостачання, газифікацію та зовнішнє освітлення населених пунктів

Понад 8 млн на водопостачання, газифікацію та зовнішнє освітлення населених пунктів

Автор: admin2 от 20-03-2018, 16:19
 (голосів: 0)

Понад 8 млн на водопостачання, газифікацію та зовнішнє освітлення населених пунктівСьогодні, 20 березня під час сесії Львівської обласної ради, депутати проголосували за внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік. Відтак на реалізацію Програми «Питна вода» скерували - 2 000 тис грн, Програму газифікації населених пунктів - 2 260 тис грн, Програму освітлення населених пунктів - 3 830 тис грн.

Зазначимо, що торік природнім газом забезпечили 6,7 тис сільських мешканців області, в т ч. 1340 домоволодінь. Газифікували 5 сільських населених пунктів, добудували 14,7 км газопроводів.

Також у 2017 році покращили зовнішнє освітлення 33,1 тис мешканцям 24 сільських населених пунктах області, збудували та реконструювали 100,3 км мереж зовнішнього освітлення.

Окрім цього, забезпечено якісним питним водопостачанням 43,5 тис мешканців 18 населених пунктів області, збудовано та реконструйовано 23,7 км водопроводів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua