» Сільське господарство » У квітні почнуть виплачувати дотації сільгоспвиробникам

У квітні почнуть виплачувати дотації сільгоспвиробникам

Автор: admin2 от 29-03-2017, 14:36
 (голосів: 0)

У квітні почнуть виплачувати дотації сільгоспвиробникамВиплати дотацій за лютий 2017 року мають розпочатися з 15 квітня. Як повідомили у відділі економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, до 1 квітня аграрії повинні подати відповідні заяви у місцеві органи Державної фіскальної служби, яка вже розпочала внесення отримувачів дотацій до Реєстру.

Механізм здійснення виплат наступний:

- до 1 квітня сільськогосподарські виробники мають подати заявку на здійснення держпідтримки з відповідними податковими документами та сплатити податки;
- до 5 квітня буде здійснено виділення асигнувань відповідно до помісячного бюджетного розподілу;
- до 10 квітня Державною фіскальною службою буде сформовано Реєстр отримувачів бюджетної дотації;
- з 15 квітня Держказначейство розпочне перерахунок  виплат в автоматичному режимі відповідним отримувачам суми бюджетної дотації з небюджетного рахунка Мінагрополітики.

Нагадуємо, у Держбюджеті в цьому році на програми підтримки для виробників сільськогосподарської продукції  виділено 5,5 млрд. грн. з них на програму «Фінансова підтримка сільгоспвиробників»  виділено 4774,3 млн.грн.

Детальніше з умовами надання бюджетної дотації можна ознайомитися за посиланням:http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=23433

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua