» Сільське господарство » У Дрогобицькому районі запрацює нове сільськогосподарське підприємство

У Дрогобицькому районі запрацює нове сільськогосподарське підприємство

Автор: admin2 от 17-05-2017, 15:49
 (голосів: 1)

У Дрогобицькому районі запрацює нове сільськогосподарське підприємство
В с.Винники (Урізька сільська рада) завдяки створенню сприятливих умов для потенційних інвесторів і, зокрема, залученню інвестицій у розвиток агровиробництва вже найближчим часом розпочне свою роботу нове спільне українсько-польське підприємство, яке займатиметься розведенням та відгодівлею курей-бройлерів.

Виробництво започатковується за кошти польського інвестора, який викупив напівзруйновані будівлі місцевої ферми. За інформацією відділу агропромислового розвитку РДА вже розпочато реконструкцію приміщень. Орієнтовно через місяць буде введено в дію перший пташник для утримання до 30-тис. голів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua