![]()
В с.Винники (Урізька сільська рада) завдяки створенню сприятливих умов для потенційних інвесторів і, зокрема, залученню інвестицій у розвиток агровиробництва вже найближчим часом розпочне свою роботу нове спільне українсько-польське підприємство, яке займатиметься розведенням та відгодівлею курей-бройлерів.
Виробництво започатковується за кошти польського інвестора, який викупив напівзруйновані будівлі місцевої ферми. За інформацією відділу агропромислового розвитку РДА вже розпочато реконструкцію приміщень. Орієнтовно через місяць буде введено в дію перший пташник для утримання до 30-тис. голів.













