» Сільське господарство » На Дрогобиччині триває збір фруктів

На Дрогобиччині триває збір фруктів

Автор: admin1 от 3-08-2017, 11:21
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині триває збір фруктів2 серпня представники управління агропромислового розвитку Дрогобицької райдержадміністрації продовжували проведення моніторингу збирання урожаю. Цього дня вони відвідали ФГ «Агрокомплекс» в селі Рихтичі, де вже завершили збір ягід та розпочали збирання фруктів, а саме персиків й ранніх сортів яблук.

Керівник фермерського господарства Володимир Валько говорить, що і на теренах нашого району можна і бажано вирощувати теплолюбивий персик, для цього є районовані сорти. Урожай цього року дещо менший, аніж очікувалося. Причиною цього стали весняні заморозки, від яких постраждали персики та деякі сорти яблук. Але Володимир Валько задоволений урожаєм, адже працівники ФГ зробили все можливе, щоб навіть при несприятливих погодних умовах вдалося досягнути досить непоганого результату. 

На Дрогобиччині триває збір фруктів
На Дрогобиччині триває збір фруктів
На Дрогобиччині триває збір фруктів
На Дрогобиччині триває збір фруктів
 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua