Як зазначають в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, незважаючи на складні кліматичні умови, господарства району належним чином підготувалися до збору врожаю. Розпочато збір озимого ріпаку, ячменю та ранніх зернових в господарствах “Галичина-Фарм”, “Світанок”, “Волощанське”, “Літинське”, “Захід-Агро МХП”. Станом на 3 липня ріпаку зібрано на площі 155 га, намолочено 518 т. Підприємство “Агро ЛВ Лімітед” завершило збір озимого ячменю на площі 223 га.
Агровиробники не скаржаться на врожаї — станом на сьогодні середня врожайність ріпаку перебуває в межах 30 ц/га, озимого ячменю — 50 ц/га.













