Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів робочу зустріч із керівниками агропідприємств району. Йшлося про своєчасні розрахунки за оренду землі з власниками паїв, легалізацію зайнятості та оплати праці, інші важливі питання. Голова райдержадміністрації, зокрема, зазначив: “ Будь який бізнес любить тишу. Тому райдержадміністрація не має наміру втручатися у ваші фінансово-господарські справи і застосовувати адміністративні методи впливу. Тому закликаю працювати за зрозумілими правилами, бути відповідальними господарями і керівниками”. Окрім цього Андрій Шевкенич звернувся до присутніх з вимогою заздалегідь інформувати населення про обприскування полів отрутохімікатами та використовувати для цього різні способи комунікації - безпосереднє спілкування
з мешканцями, співпрацю з сільськими, селищними головами, попередження через засоби масової інформації тощо. Роз'яснення та рекомендації на цю тему надав також начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби ГУ у Львівській обл. Володимир Покінський.
У нараді також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба та начальник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза.













