» Сільське господарство » 22 липня - електронні земельні торги з продажу права оренди земель с/г призначення

Автор: admin2 от 15-07-2019, 12:35

22 липня - електронні земельні торги з продажу права оренди земель с/г призначенняЕлектронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту), відбудуться у понеділок, 22 липня. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Земельні аукціони проведуть на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

До продажу права оренди на електронних земельних торгах пропонують право оренди 6-х земельних ділянок розташованих у Жидачівському та Радехівському районах Львівської області, загальною площею 88,5 га:

- Жидачівський район, Вільховецька сільська рада, площа земельної ділянки – 1,5 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної орендної плати – 238 грн за гектар.

- Жидачівський  район, Облазницька сільська рада, площа земельної ділянки – 10,5 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної орендної плати –1206 грн за гектар.

- Жидачівський  район, Облазницька сільська рада, площа земельної ділянки – 10 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної орендної плати – 1216 грн за гектар.

- Радехівський район, Оглядівська сільська рада, площа земельної ділянки – 47 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 154 грн за гектар.

- Радехівський район, Кустинська сільська рада, площа земельної ділянки –  13,8 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1058 грн за гектар.

- Радехівський район, Дмитрівська сільська рада, площа земельної ділянки –  5,4 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 2737 грн. за гектар.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна тут і тут.