» Сільське господарство » Семінар для пасічників

Семінар для пасічників

Автор: admin2 от 11-02-2021, 15:37

З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин 10 лютого 2021 року у Дрогобицькому районі Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено  онлайн - семінар з питань взаємодії пасічників з аграріями району у форматі відео-Zoom-конференції.

Учасниками  семінару: спеціалісти райдержадміністрації, представники Головного та районних управлінь Держпродспоживслужби, пасічники району, сільгоспвиробники.

На даному семінарі розглянуто наступні питання:

1.  Інструменти державної підтримки у розвитку галузі бджільництва.

2. Вимоги  законодавства щодо застосування пестицидів та отрутохімікатів для обробітку посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень.

3. Реєстрація пасік, ветеринарно-санітарний нагляд у пасічництві та профілактика основних захворювань бджіл.