За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в Дрогобицькому районі повністю зібрано урожай вівса та озимого ріпака.
Так станом на 17 серпня овес зібрано на всій посіяній площі 1577 гектарів, намолочено 3948 тон, урожайність 25 ц/га, також з усієї площі, а це 854 гектарів зібрано 2136 тон озимого ріпака, що становить також 25 ц/га.
Продовжується збір ранніх зернових – намолочено 27639 тон з площі 7860 гектарів, урожайність 35,2 ц/га.













