» Сільське господарство » Департамент екології ЛОДА закликає краян відповідально поводитися з вогнем

Департамент екології ЛОДА закликає краян відповідально поводитися з вогнем

Автор: admin1 от 27-07-2016, 11:00
 (голосів: 0)

Департамент екології ЛОДА закликає краян відповідально поводитися з вогнемДепартамент екології та природніх ресурсів ЛОДА вкотре звертається до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем у лісових масивах та поблизу торфополів під час спекотних літніх днів.
Окрім того, департамент екології, нагадує, що у період спекотної погоди, що має пожежонебезпечний характер, забороняється розводити багаття у лісах, заїжджати транспортом на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів), відвідувати хвойні насадження при 5-му класі пожежної небезпеки, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, самовільно спалювати залишки сухої рослинності або твердих побутових відходів.
"Ми завжди повинні пам'ятати, що своїми невиваженими вчинками можемо завдати значної шкоди довкіллю. Залишене без нагляду вогнище, кинутий сірник, або навіть викинута склянка під променями сонця можуть спровокувати масштабну лісову пожежу, а неконтрольоване випалювання сухої стерні або побутових відходів, зокрема поблизу торфополів – затяжне, багатоденне горіння торфу", - зауважив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.
Варто пам'ятати, що дотримання вимог правил пожежної безпеки у спекотний період дозволить запобігти виникненню пожеж в області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua