» Освіта » Під Покровом Пресвятої Богородиці. Захід у Літинській НВК

Під Покровом Пресвятої Богородиці. Захід у Літинській НВК

Автор: admin1 от 17-10-2016, 09:01

Під Покровом Пресвятої Богородиці. Захід у Літинській НВК13 жовтня отець Олег Губик та Вівтарна дружина храму Вознесіння Господнього завітали у Літинський НВК із іконою Богородиці "Милосердя двері". Отець у спільній молитві просив у Матінки Божої милосердя та опіки над учнями і працівниками НВК, заступництва для захисників України, бо 14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського Козацтва та День заснування Української Повстанської Армії, а також День захисника України.
З нагоди цього свята учні підготували виховний захід "Радуйся, Діво Благословенна, славу співає тобі Вселенна". Глядачі мали можливість прослідкувати, як протягом тисячоліть наш народ виборював власну свободу та державність, як від Київської Русі до сьогодення триває боротьба за волю нашого народу. Княжа дружина, козацтво, січове стрілецтво, бійці армії УНР, повстанці Холодного Яру, члени ОУН-УПА - усі вони віддали життя за нашу свободу. Сьогодні ці визвольні змагання продовжуються. Тому учні подякували і бійцям збройних сил України та добровольчих батальйонів та волонтерам, усім хто віддає своє життя для здобуття незалежності Ураїнської держави. Присвячували їм вірші, співали пісні та подарували танець. Адже усі ми переконані, що Україна вистоїть та витримає ці тяжкі випробування.

Під Покровом Пресвятої Богородиці. Захід у Літинській НВК