» Освіта » Екологічний конкурс «Життя без сміття»

Екологічний конкурс «Життя без сміття»

Автор: admin1 от 3-11-2016, 09:50
 (голосів: 0)

Екологічний конкурс «Життя без сміття»Нещодавно в методичному кабінеті відділу освіти відбувся І етап конкурсу «Життя без сміття». Розпочала конкурс методист вчителів біології екології та хімії Світлана Павлюх, яка наголосила, що проблема сміття стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою.

Серед запрошених гостей були викладачі та студенти біологічного факультету ДДПУ ім. І. Франка.

На екоконкурс подавалися  вироби, виготовлені з пластику, паперу, тканини. Всі вироби були екологічного спрямування.

Метою конкурсу є формування екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів.

Номінації конкурсу: «Друге життя вторинної сировини» (робота виготовлена з матеріалів, які вже використовувались в побуті (пластик або папір) – учениця Попелівського НВК Соломія Станович виготовила виріб «Земля просить про допомогу». «Екореклама» (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір) – учениця Попелівського НВК Андріана Винар намалювала плакат-заклик «Земля – наш друг». «Еко-торба» (альтернатива одноразовій тарі та упаковці) – учні Попелівського НВК з проектом «Я обираю еко-сумку», керівник Віра Тупичак.

Учні Попелівського НВК та Добрівлянського НВК готуються на обласний конкурс.

Екологічний конкурс «Життя без сміття»
Екологічний конкурс «Життя без сміття»

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua