Нещодавно в методичному кабінеті відділу освіти відбувся І етап конкурсу «Життя без сміття». Розпочала конкурс методист вчителів біології екології та хімії Світлана Павлюх, яка наголосила, що проблема сміття стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою.
Серед запрошених гостей були викладачі та студенти біологічного факультету ДДПУ ім. І. Франка.
На екоконкурс подавалися вироби, виготовлені з пластику, паперу, тканини. Всі вироби були екологічного спрямування.
Метою конкурсу є формування екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів.
Номінації конкурсу: «Друге життя вторинної сировини» (робота виготовлена з матеріалів, які вже використовувались в побуті (пластик або папір) – учениця Попелівського НВК Соломія Станович виготовила виріб «Земля просить про допомогу». «Екореклама» (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір) – учениця Попелівського НВК Андріана Винар намалювала плакат-заклик «Земля – наш друг». «Еко-торба» (альтернатива одноразовій тарі та упаковці) – учні Попелівського НВК з проектом «Я обираю еко-сумку», керівник Віра Тупичак.
Учні Попелівського НВК та Добрівлянського НВК готуються на обласний конкурс.













