» Освіта » Рихтицькі школярі відзначили День Гідності та Свободи

Рихтицькі школярі відзначили День Гідності та Свободи

Автор: admin2 от 22-11-2016, 10:04
 (голосів: 0)

Рихтицькі школярі відзначили День Гідності та Свободи
У Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. відзначили 3-тю річницю Дня Гідності та Свободи. Учні 8-го класу підготували і провели лінійку-реквієм «Наш дух незламати, свободу не вбити». Школярі в скорботі схилили низько голови перед пам’яттю Небесної Сотні та воїнів-захисників України, які загинули за щасливе майбутнє держави.

Слава Україні! Героям Слава!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua