» Освіта » Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІ ступенів

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІ ступенів

Автор: admin2 от 2-12-2016, 09:15

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІ ступенівМи звертаємося до нашої історії, до славетних козацьких часів, черпаючи волелюбність, мужність, відвагу та любов до України.

З метою сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, а також вихованню у дітей любові до України, бажання завжди стати на її захист, повагу до національних традицій, розвивати уміння і навички, кмітливе мислення, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки у Волощанському НВК І-ІІ ступенів вже багато років успішно діє дитяча організація - Шкільна Козацька Республіка імені Петра Сагайдачного. До її складу входять козацькі братства учнів 5 – 9 класів.

Кожне братство має своє ім’я, девіз, примовку, пісню. В класних кабінетах оформлені класні кутки відповідних братств, ведеться літопис корисних справ, збираються матеріали про назву братства. На чолі загальношкільного братства обирається Велика Козацька Рада, яку очолює отаман. На чолі кожного братства обирається кошовий.

Наставником кожного братства є класний керівник, а наставником Шкільної Козацької Республіки є педагог-організатор.

Вже стало традицією: учнів 5 класу в першому семестрі урочисто посвячувати в козачата. Не порушили цієї традиції і цього року. На святі були присутні учні НВК, батьки, вчителі. Молоді козачата 5 класу взяли собі ім’я нашої видатної письменниці Лесі Українки.

Привітав молодих козачат директор Волощанського НВК І-ІІ ступенів Орест Луцик.

Посвяту організувала і провела Ольга Ступницька – класний керівник 5 класу , музичний супровід забезпечила Леся Мороз.

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІ ступенів