» Освіта » Змагаються юні стрільці

Змагаються юні стрільці

Автор: admin2 от 9-12-2016, 11:43
 (голосів: 1)

Змагаються юні стрільціУ загальноосвітніх навчальних закладах Дрогобицького району розпочався місячник оборонно-масової роботи, присвячений 25-м роковинам створення Збройних сил України

Традиційно він відкривається змаганнями серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Вони відбулися на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст.

Сто кращих юних стрільців загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів району хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів української армії, які віддали життя, захищаючи рідну Вітчизну.

Цьогорічну першість розділили майбутні воїни з Медвежанської СЗШ І-ІІст. (учитель Юрій Мроць) та Волощанського НВК І-ІІІ ст. (учитель Богдан Качмар) другими стали юні стрільці з Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст. (учитель Ігор Гаврилик), а третіми – учні Опарівськго НВК І-ІІ ст. (учитель Василь Годзь), повторивши свій минулорічний результат. Добрих результатів досягли команди стрільців з Болехівської СЗШ І-ІІ ст. та Літинського, Унятицького і Снятинського НВК І-ІІ ст.

В особистому заліку чемпіоном району став Городецький Максим з Волощанського НВК І-ІІ ст., друге місце посів Осередчук Руслан з Опарівського НВК І-ІІ ст., а третє- Лецик Віталій з Рибницької СЗШ І-ІІ ст. та Ткач Василь з Літинського НВК І-ІІ ст. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua