» Освіта » Свято в Модрицькій школі

Свято в Модрицькій школі

Автор: admin2 от 10-02-2017, 15:09
 (голосів: 0)

Свято в Модрицькій школі
Під звуки дзвонів почалося чудове свято в Модрицькому НВК. В актовій залі, оформленій під інтер’єр української світлиці, залунала весела колядка. Учні й учителі відсвяткували « Прощання з колядою». Спочатку колядували вчителі, а потім учні кожного класу презентували свою колядку, або вертеп. За столом, на якому запалили свічку і поставили святвечірні страви, сиділи господар і господиня (директор і завуч) які радо приймали колядників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua