» Освіта » Музично-театральне дійство у Попелівському НВК

Музично-театральне дійство у Попелівському НВК

Автор: admin1 от 25-04-2017, 09:30
 (голосів: 0)

Музично-театральне дійство у Попелівському НВКСвято Великодня – це прекрасне свято, яке своєю священною силою об'єднує усіх людей. Невимовна радість, що заповнює груди,почуття добра та бажання у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

З цієї нагоди школярі Попелівського НВК із заступником директора з виховної роботи Вірою Тупичак відвідали Велику гаївку у місті Дрогобичі. Діти виконали власну підготовлену гаївку.

Кульмінацією святкувань стало музично-театральне дійство про історію виникнення свята і традиції його святкування у наш час, яке підготували учні 5-Б класу, класний керівник Іван Попель.

Метою свята було розширення знань учнів про святкування Великодніх свят, розкрити зміст свят, відроджувати звичаї та обряди нашого народу, продовжувати його традиції. Виховувати у школярів почуття любові до свого народу.

Музично-театральне дійство у Попелівському НВК
Музично-театральне дійство у Попелівському НВК
Музично-театральне дійство у Попелівському НВК
Музично-театральне дійство у Попелівському НВК

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua