» Освіта » Навчальні заклади району долучилися до флешмобу до Дня Європи

Навчальні заклади району долучилися до флешмобу до Дня Європи

Автор: admin2 от 11-05-2017, 16:18
 (голосів: 1)

Навчальні заклади району долучилися до флешмобу до Дня ЄвропиШколярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. провели флешмоб до Дня Європи в Україні. Сьогодні о 13 годині весела, енергійна, творча учнівська молодь нашої школи підтримала проведення районного заходу. Цією акцією діти та педагоги ще раз підтвердили бажання бути разом із європейцями у спільному поступі задля миру, стабільності та добробуту.

Діти із насолодою і гордістю тримали поруч прапори України та Європи. А разом з кульками, які вони гуртом випустили у небо, делегували свої мрії та побажання МИРУ і ПРОЦВІТАННЯ.

До флешмобу приєднався також Летнянський НВК.

Як уже повідомлялося, сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі країнами Євросоюзу.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua