» Освіта » Навчання та перевірка знань керівників освітніх установ району з питань охорони праці

Автор: admin1 от 29-05-2017, 14:06

Навчання та перевірка знань керівників освітніх установ району з питань охорони праціЗ 23-25   квітня 2017 року на базі відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації проведено навчання та перевірку знань керівників освітніх установ з питань охорони праці.

Перевіркою охоплено загальноосвітні навчальні заклади І, ІІ, ІІІ ступенів, дошкільні навчально-виховні заклади та позашкільні заклади.

В заході взяли участь: Стецко І.Т. – начальник відділу освіти, Курило В.М. –начальник відділу нагляду в АПК та СКС головного управління держпраці  у Львівській області, Калин М.М. – заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Малярчин М.В. – правовий інспектор праці Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Грицик О.Б. -  голова Дрогобицької районної профспілки працівників освіти, Касянчук О.С. – страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФСНВ у дрогобицькому районі, Мелько – ст. лейтенант служби цивільного захисту, Куцик Я.М. – головний спеціаліст відділу освіти Дрогобицької РДА.

Керівники заслухали лекції з тем:
- законодавство України про охорону праці;
- основні положення Закону України «Про охорону праці»;
- Законодавство України про працю;
- електробезпека;
- пожежна безпека;
- поводження при  надзвичайних ситуаціях;
- профілактика побутового травматизму;
- безпека поводження на воді та безпека дорожнього руху;
- гігієна навчання та праці, виробнича санітарія. Медичні огляди;
 - надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Після лекцій здійснено перевірку знань з охорони праці керівників освітніх установ.

Членами комісії  спільно з  керівництвом відділу освіти обговорено виявлені порушення та надано методичні рекомендації щодо їх усунення.